Promosyon Duvar Saatleri

  • |

DUVAR SAATİ

Duvar saati modeli; Şık tasarımı, Özel üretim olması, istenilen resmin saat olarak tasarlanabilmesi byük ebat olması gibi bir çok özelliğinden dolayı çok popüler bir promosyon üründür. Ebadının büyük olması, baskı alanının tamamen firmaya özel hazırlanması reklam açısından çok önemlidir. Hem tablo, hemde saat olarak kullanım alanı olduğu için tercih edilmektedir. Ürünümüz renkli baskılı yada tek renk baskılı olarak hazırlanabilmektedir.

PROMOSYON DUVAR  SAATLERİ

Duvar saatleri promosyon döneminin en popüler ürünlerindendir. Reklam alanının büyüklüğü, saat olması, şık tasarım açısından dekoratif olması bunlardan sadece birkaçıdır. Promosyon duvar saati izmir, bir çok modeli bir arada sunan bypromosyon sitemizde yayınlanmaktadır. Bu tablo ürün yeni bir ürün olarak son yıllarda duvar saati olarak kullanılmaya başlanmıştır. Tablo duvar saatleri tasarımda sizi tamamen özgür bırakan bir üründür. En büyük özelliği reklam alanının büyük olması ve 5 yıl garantili mekanizma kullanılmasıdır.

Promosyon duvar saatleri; Promosyon sektöründe Özel ürün olarak bilinmektedir. Kalite bakımından ve büyüklük olarak çok çeşitli bir üründür. Müşterileriniz sizin logonuzun bulunduğu duvar saatini ofisinin yada iş yerinin en güzel yerine asmak ister. Çünkü gelen insanlar duvar saatlerinde saatin kaç olduğunu görmek ister. Bu açıdan duvar saati yaptıran firmalar ürünlerin kalitesizine, basit olmasına kaçmamalı, kalıcı, göze hitap eden dikkat çekici tasarımla yapılan saatleri tercih etmelidir. Duvar saatleri kanvas tablo duvar saati, metal kasalı duvar saati, plastik kasalı duvar saati, iç görseli değişebilen duvar saati gibi bir kaç farklı gurupta değerlendirilmektedir.

En önemli özellikleri mekanizmalarının 5 yıl garantili olmasıdır. Dış kasalar metal, plastik ve tablo olarak değişebilmektadir. Gümüş renkte, Altın renginde, siyah, kırmızı, beyaz, mavi ,gri, yeşil, sarı gibi bir çok renkte, ahşap görünümlü isteğe bağlı özel boyalı olarakta değişmektedir. Promosyon duvar saatleri modelleri, her yıl yeni modellerin eklenmesi ile daha da güzelleşmektedir.

DUVAR SAATİ ÇEŞİTLERİ

İzmir duvar saati modelleri, web sitemizde, kataloğumuzda ve iş yerimizde mevcuttutr. İstediğiniz modeli yakından görebilir, özel tasarım yaptırabilir ve istediğiniz adette baskı yaptırabilirsiniz. Promosyon saatler ne kadar kaliteli olursa müşterinizin duvarında o kadar asılı kalır ve sizin reklamınız yapılır. Duvar saati imalatı uzun soluklu bir iştir. Kadranın basılması, iç mekanızmanın takılması, çerçevenin oturtulması gibi detaylardan dolayı termin süresi hakkında mutlaka bilgi alın.

Duvar saati izmir, ömenli promosyon ürünlerindendir. Bu ayrıntıyı detaylandı Bütün firmalarımıza baskılı saatmodelleri izmir ürünlerini tavsiye ediyoruz. Sizde müşterilerinizin gönlünde özel bir yer bırakmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.